FirstEV sõiduki tellimine Euroopast

Telli sõiduk turvaliselt Euroopast FirstEV vahendusel

Lai valik pakkumisi

Me usume, et enne uue sõiduki soetamist on nii mõnigi meist teinud eeltöö ära välismaa automüügiportaalides hinnavõrdlust tehes ja valikuvõimalust sirvides. Küsimused taustakontroli, transpordi ning finatseerimise osas on samas iseseisvaks tellimiseks mõtted eemale peletanud.

Kogemustest tulenevalt oleme loodunud partnervõrgustiku mille kaudu omame ligipääsu turvalistele partnerpakkumistele Euroopas või oleme leidnud partneri sõiduki turvaliseks soetamiseks sihtriigis.

Juhul kui tunned, et Eesti turg on liiga väike ning otsid erilist, spetsiifilist või lihtsalt soovid paremat pakkumist igapäevasõidukile paremas konfiguratsioonis, siis kontakteeru meiega.

Kuidas toimida?

Soovid uue sõiduki pakkumisi vastavalt eelistustele?

Edasta meile soovitud sõiduki konfiguratsioon ning saadame sulle valikuvõimalused partnerpakkumistest või sõidukitest Euroopast. Konkreetse valiku puhul saadame sõidukist pildid reaalajas ning teostame ostukontrolli tellimispartneriga. Pakkumise sobivuse puhul arutame läbi finantseerimislahendused ning tellime sõiduki ära.

Sul on juba olemas soovitud pakkumine?

Juhul kui oled sõiduki juba leidnud, siis edasta pakkumine meile ning saame anda oma hinnangu ning lahendused sõiduki turvaliseks tellimiseks.

"võtmed kätte"

Teenuste hinnad sisaldavad registreerimistasu ja transporti

Millist sõidukit otsite?

*palun edastage soovitud sõiduki info või saatke link olemasolevale pakkumisele