Finantseerimine

Mis on liising?

Liisingut võib enda jaoks lahti mõtestada kui pikaajalist rendilepingut mille lõppedes läheb liisitud vara liisinguvõtja omandisse. Ostes sõiduki liisinguga saad selle kohe kasutusele võtta. Liisinguperioodi jooksul jääb liisinguandja sõiduki omanikuks ning sõiduki omandiõigus antakse üle ostjale täielikul tasumisel.

Meie jaoks on tähtis iga meie kilient seega vaatleme igat ostusoovi individuaalselt ning hindame milline liisinguliik on kliendile kõige sobilikum. Meil kõigil on erinevad soovid, sissetulekud ja kohustsed mis määravad ära iga juhtumi unikaalsuse.

Liising, sarnaselt uue auto ostmisele, on suhteliselt riskivaba, kuna liisinguandja tingimused välistavad suurema osa riske ning kaskokindlustus on kohustuslik.

Tavaliselt valitakse jääkväärtusega liising. Miks? Sest see on kliendi jaoks kõige turvalisem ja odavam finantseerimisviis.

Kuidas see praktikas töötab:

Sõiduki standartne soovituslik jääkväärtus 5 aasta pärast alates liisigulepingu sõlmimiest on sageli alates 30%. Esialgne sissemakse on 10%. Järelikult rahastatakse liisinguga tavaliselt 60% sõiduki väärtusest.

Millised võimalused on teil 5 aasta pärast:

Autorutul on tavaline juhtum, kus 5 aasta pärast on teie sõiduki turuväärtus suurem kui jääk panga ees. See tähendab, et tähtaja lõpus on teil võimalus sõiduk maha müüa (meie abiga), tagastada pangale ülejäänud jääk ning investeerida tagasi saadud summa sissemaksena uude sõidukisse. Juhul kui juhtub, et sinu sõiduk meeldib sulle ja sa seda vahetada ei soovi, saad ülejäänud jäägi liisida veel mõne aasta peale või tasuda kogu summa korraga. Kui te ei soovi autot endale jätta, seda teha ei saa või on teie sõiduki jääkväärtus kõrgem selle turuhinnast saate lihtsalt sõiduki müüjale tagastada ja uuesti osta uue.

Vali keskkonnasõbralik elektriauto ning säästa igakuisetelt kuludelt roheliisingu abil. Usume, et leiad oma kodupanga roheliisingu pakkumise ka meie koostööpartnerite seast!

  • Intress alates 1.49%
  • Sissemakse alates 0%*
  • Liisinguperiood kuni 6 aastat *

Pakkumised leiad siit:

 

*Äriklientide liisingupakkumise minimaalalne ettevõtte tegevusaeg 6 kuud.

Juhul kui ei leidnud oma kodupanka või soovid mõne teise panga teenuseid kasutada, siis võta meiega ühendust ning me lahendame selle ära.